Najlepszy ranking Lodówki do zabudowy Producent Electrolux. Lista 20 z 318 produktów. Średnia cena {AVERAGE_PRICE} zł. Najlepszy produkt to {BEST_PRODUCT_NAME} w tylu sklepach: {BEST_PRODUCT_OFFERS_COUNT}. Jego średnia cena {BEST_PRODUCT_OFFERS_AVERAGE_PRICE} zł (trend: {BEST_PRODUCT_OFFERS_PRICE_TREND}). Najpopularniejszy producent: brak.

Ranking TOP 20

Lp. Zdjęcie Nazwa Cena Opinie Producent

Najlepsze produkty: Lodówki do zabudowy, Producent: Electrolux

Najtańsze produkty: Lodówki do zabudowy, Producent: Electrolux

Porównanie TOP 3

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

Daj pierwsze 5 gwiazdek!

Lodówki do zabudowy, Producent: Electrolux

Lodówki do zabudowy, Producent: Electrolux - Opinie

 • 21 stycznia 2020 z 17:05
  Permalink

  Electrolux ENN2853COW: To moja pierwsza lodówa no-frost. Co jakiś czas włącza się “wentylator ???” w zamrażalniku i faktycznie słychać lodówę (zmywarka jest głośniejsza, ale to nie pocieszenie). To jedyna niedogodność jaką odczuwam po paru dniach użytkowania. Generalnie fajny sprzęt. Dobrze rozplanowana funkcjonalnie chłodziarka. Zadowalająca mnie ilość opcji zmian wysokości półek i balkoników. W przypadku balkoników nie ma problemu z ustawieniem mleka (pionowo) na wyższym niż dolny. Dodatkowo do balkoniku jest podczepiony drugi mini przesuwany (chyba na leki) Jedna półka dzielona na połowę. Podwójna komora na warzywa z regulacją wilgotności. Dwie podstawki na jajka po 6 szt. W zamrażalniku znalazłem jeszcze dwa “akumulatory zimna”. Można w nim zrezygnować z plastikowych szuflad, bo są szklane półki. Rozważałem zakup Whirlpool ART 880/A+/NF lub Samsunga BRB260030WW, ale ostatecznie przeważyła promocja z gratisowym blenderem Electroluxa. Myślę, że jest godna polecenia, o ile ktoś nie śpi w tym samym pomieszczeniu i nie jest nadwrażliwy na pomruki lodówy.

  Powtórz
 • 21 stycznia 2020 z 17:05
  Permalink

  Electrolux ENN2853COW: Mała, ale pojemna. Plus za zamykaną półkę na drzwiach lodówki i za składaną półkę we wnętrzu (przydatna przy wysokich garnkach). Minus za plastikowe mocowania półek na drzwiach lodówki (trzeba b. delikatnie nakładać półeczki, w innym przypadku mogą pęknąć). Jeśli chodzi o głośność – słychać ją, ale nie przeszkadza.

  Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *